Lõpukleidid

Otsid täiuslikku lõpukleiti, et kooli lõpetamine meeldejäävaks muuta? Tere tulemast "Lõpukleidid" kategooriasse, kus meie käsitsi valitud kleitide kollektsioon aitab sul särada ja tunda end erilisena kõige olulisemal päeval! 

Vajad kleiti pidulikule üritusele? Maksikleit on selleks ideaalne. Siit albumist leiad pikad maani kleidid, mis kaunistavad ja toovad Sinu erilise sära välja. Oled sa siis kleiti otsimas lõpetamiseks, pruutneitsina, pulmakülalisena, sünnipäevale, galale, juubelile, kohtingule, jõulupeole, erinevatele vastvõttudele või fotosessioonile. Meie valikusse kuuluvad erinevad disainid, pikkused ja värvitoonid, mis sobivad suurepäraselt igale maitsele ja eelarvele. 

On avaramaid kleite, lõhikuga kui ka ilma lõhikuta kleite, kaharama seelikuosaga(mitme tüllikihiga-ballikleidid) kui ka kehasse kleite. Kleidi on kvaliteetsetest materjalidest ning kaunistatud erinevate detailidega nagu näiteks pits, kivikesed, litrid jne.

Praegu on võimalus kleit soetada eriti magusa hinnaga -50%, kuna tegu on lõpumüügiga. Kiirematele suurem valik! Kasuta koodi: FB50. 

Jumpsuit

Fanny

Fanny 1

Aliina

Ami

Lucres

Lazur

Cristelle

Mathilde

Tessa

Clarie

Janet

Bella

Irmina

Kleit Alina

Kleit BETY

IRA

Kleit SELE

Kleit BIRGIT

Varrukateta A-lõikeline Õhtukleit

V-kaelusega littritega kleit

Ühe õlapaelaga kleit

Lille kaunistusega pidulik kleit

Kaunis õhtukleit

A-lõikeline õhtukleit

A-lõikeline õhtukleit

JULIETTE

Anais Roosa

Natalia

ALICE

NORA

Silja

Zusan

Samanta

Vivien

Alexandra

Opale 2

Maare Sinine

Maare Roheline

Jaalo Punane

Jaalo Hall

Jaalo Roheline

Sally

Anni