PVC Batuut "PALMID"

HINNAKIRI

Kuni 6 tundi 160€

Kuni 8 tundi 170€

Kuni 10 tundi 180€

NB: Hinnad sisaldavad meie poolset paigaldust. Lisandub transpordi tasu Meerilt 1,7€/km. Klient tasub ainult ühe suuna eest.
Batuudi mõõdud 6,7m x 4,3m (kõrgus 4m)

BATUUDI TUTVUSTUS
Batuut “PALMID” on väga populaarne meie laste seas. See batuut meeldib nii poistele kui ka tüdrukutele... Selle batuudiga saab peole tuua eksootilist hõngu... See palmidega  PVC batuut on oodatud kõiksugustele pidudele olgu selleks siis lasteaia/kooli lõpupidu, sünnipäevad, firmapeod, perepäevad jne… Batuudil on mõnus hüppeala ning ka liumägi… Ronimist ja hüppamist jagub pikaks ajaks…

TURVALISUS JA OHUTUS!

Batuute paigaldame ainult murule!

Meie prioriteet on tagada maksimaalne turvalisus batuudi kasutajatele ning veenduda, et peole jõudev batuut on terve, puhas ning omab kõiki vajalike kinnitusvahendeid.
Seetõttu paigaldame PVC batuute ainult ise.

Paigalduse eest me eraldi tasu ei küsi.
Pakume täisteenust st, et Te ei pea muretsema kuidas batuuti paigaldada või transportida. Teil jääb vaid pidu nautida.

Vaiad milega batuute paigaldame on pikkusega ca 40-50cm ja on 16mm läbimõõduga, need on väga tugevad ja korralikud vaiad. Vaiad paigaldame alati läbi iga batuudi küljes oleva aasa.

TRANSPORT

Transpordi hind on 1.7€/km (algusega Meeri). Klient tasub ühe suuna eest. Näiteks kui Te soovite batuuti Elva, siis transport juurde maksab umbes 18-23€. Transpordi täpse hinna määrame Teie aadressi põhjal.
Minimaalne transpordi kulu on 10€ ehk kui soovite batuuti Meerilt kuni 5km kaugusele, on transpordi tasu on fikseeritud 10€.

Batuuti saate broneerida täites allolev vorm või saates päring meilile: ykssarvepeod@gmail.com

Oleme Teile väga tänulikud, kui kirjutate meile järgmised andmed:

1.Broneeringu kuupäev
2.Mis kell pidu algab?
3.Teie aadress (selle põhjal saame koheselt öelda transpordi hinna)
4.Kauaks batuuti soovite?

Email again: