Vahukahuriga VAHUPIDU

VAHUPIDU- TÄIESTI UUS LÄHENEMINE ÜHELE VINGELE PEOLE!

HIND

Pakett väike 200l segu masina tööaega ca 15 minutit 150 eur
Pakett keskmine 400l segu, masina tööaega ca 30 minutit 200 eur
Pakett võimas 600l segu, masina tööaega ca 45 minutit 250 eur

Peokorraldaja poolt vaja minev vesi, mis peaks mõistliku survega olema. Jooksev vesi võihmutist või voolikust, et lased saaksid end soovikorral vahust loputada. 
Vajadusel saame lisatasu eest ka ise voolikud ja pumba kaasa võtta ja vett pumbata lähedal veekogust tiigist/järvest (max 50 m vahupeo kohast).

NB: Hinnad sisaldavad meie poolset paigaldust ja masina opereerimist. Lisandub transpordi tasu Meerilt 1,7€/km. Klient tasub ainult ühe suuna eest.

Pakume ülivõimsat 3.5 kw vahukahurit Teie üritusele.

Kas oled väsinud tavalistest pidudest? Tahaksid midagi ekstra ägedat?

Kas otsid midagi teistsugust, lõbusat ja meeldejäävat viisi oma peo/ürituse läbiviimiseks? Siis pakume Sulle just seda mida otsid! Meie vahukahur on just see, mida vajad, et muuta pidu eriti vahvaks ja mänguliseks. Vahukahur on kindlasti üks peo meeldejäävamaid tegevusi.

Vahupidu, igal juhul on see üks vingemaid atraktsioone . Pange muusika mängima ja vahukahur tööle, ning suur vahumöll võibki alata.
Vahukahuri kasutamiseks on vajalik elektri ja vee olemasolu.

Vahupidu saab korraldada õues, soovituslikult muru peal, peale pidu vaht kaob ise ja ei jäta plekke, pisara vaba, lõhnatu.

Meie teha on seadistus ja masina opereerimine. Masinat ilma operaatorita me välja ei laenuta.

NB! Korraldaja ei vastuta peo käigus lastele müramise käigus tekkinud vigastuste eest (aga teeb kõik endast oleneva ja turvanõuetes ettenähtu, et midagi ei juhtuks.)